Фонд Міжнародних Премій

International Awards Fund
     

Василь Михайлов, доктор технічних наук, професор, ректор Київської державної академії водного транспорту.

Народився 14 січня 1960 року в с. 3-Давидівня Ємиль-чинського району Житомирської області.
Капітан далекого плавання, кандидат технічних наук, президент Української Асоціації приватних судновласників, доцент зі спеціальності "Судноводіння".
Нагороджений орденами: "Слава на вірність Вітчизні" III ступеня, "Святого Дмитра Са-лунського" IV ступеня, "Святого Рівноапостольного Князя Володимира", "Преподобного Несто-ра Літописця", "Миколи Чудотворця" І ступеня, "Святого Володимира" II ступеня, "Працівник транспорту України".
За високі трудові досягнення та заслуги перед українським народом нагороджений "Срібним Мечем в петлицю".
Трудову діяльність Василь Сергійович розпочав після закінчення КРУ в 1979 році на Херсонському судно-будівному-судоремонтному заводі імені Комінтерну в складі Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот", де пройшов шлях від матроса до старшого помічника капітана, а в 1996 р. одержав звання капітана далекого плавання.
Упродовж липня-грудня в 1998 р. Василь Сергійович працював завідувачем Центру підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників морського і річкового флоту, у 1996 р. очолив кафедру судноводіння КДАВТ. У грудні 1998 p. B.C. Михайлова було призначено на посаду ректора-організатора Київської державної академії водного транспорту, а з 26 травня 1999 року він - ректор цього навчального закладу.
B.C. Михайлов є автором понад ЗО наукових праць, опублікованих у провідних фахових виданнях України та зарубіжжя; бере активну участь у роботі вітчизняних і міжнародних конференцій з питань безпеки судноводіння, підвищення ефективності роботи водного транспорту; організовує активну співпрацю з міжнародними організаціями в сфері судноплавства ЇМО, БІМКО та іншими. У жовтні 1999 р. Василь Сергійович став членом відомого англійського інституту "NAUTICAL INSTITUTE" (м. Лондон).
Як висококваліфікований фахівець водного транспорту, вмілий організатор, принциповий і досвідчений керівник, шанована людина B.C. Михайлов увійшов до числа переможців Міжнародного Рейтингу популярності та якості "Золота Фортуна" в номінації "Людина року-99".
Київська державна академія водного транспорту II, III та IV рівнів акредитації створена наприкінці 1998 р.
До складу Академії входять суднобудівний технікум, Дунайський навчально-консультативний пункт. На трьох факультетах та 13 кафедрах навчаються 3000 студентів; діють підготовчі курси, аспірантура. Академія здійснює післядипломну освіту (підвищення кваліфікації, перепідготовку кадрів); надає другу вищу освіту на платній основі.
Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані викладачі, серед яких - понад 70 % мають наукові ступені і вчені звання. Ряд викладачів Академії є членами Балтійської Міжнародної Морської Ради (БІМКО), співпрацюють з керівниками ЇМО.
Василь Сергійович Михайлов детально розглядає концептуальні підходи відносно майбутнього розвитку водного транспорту України та підготовки фахівців на рівні найсучасніших стандартів, які б гідно представляли нашу державу в міжнародних морських організаціях.
Академія активно налагоджує контакти із закордонними вищими навчальними закладами подібного профілю.