Фонд Міжнародних Премій

International Awards Fund
     

ГЕННАДІЙ Вороновський - директор Державного підприємства «Харківська ТЕЦ-5».

ГЕННАДІЙ Вороновський -
директор Державного підприємства «Харківська ТЕЦ-5»
ДП «Харківська ТЕЦ-5» забезпечує ЗО відсотків потреб Харкова у тепловій та електричній енергії. У грудні 2000 року Харківській ТЕЦ-5 виповниться 21 рік. За цей час вона виробила 35,6 млрд. кВтг електроенергії та 27,8 млн. ГГкал тепла.
Очолює підприємство Геннадій Вороновський — заслужений енергетик України, академік Академії наук національного прогресу України та Академії інженерних наук України, кавалер ордена «Святий Князь Володимир» IV ступеня, кавалер ордену Миколи Чудотворця „За примноження добра на Землі”.
Пройшовши по всіх сходинках службової кар'єри, Геннадій Вороновський знає енергопідприємство в усіх його деталях і вимагає від керівників служб і підрозділів, щоб вони так само досконало знали особливості кожного цеху, кожного агрегату, кожного робочого місця.
Співдружність науки й практики дає змогу фахівцям ТЕЦ розробляти перспективні плани впровадження прогресивних технологій. Нещодавно Геннадій Вороновський та його команда закінчили роботу над «Концепцією замкненої системи регулювання відпуску тепла від ТЕЦ житловим масивам», яку покладено в основу регіонального пілотного проекту з енергозбереження.