Фонд Міжнародних Премій

International Awards Fund
     

Михайло Воронін, професор-кутер'є, визначний модел'єр Європи;


Президент концерну - відомий український модельєр М. Воронін.
М.Л.Воронін, 1938 р. народження, академік, автор жилетно-макетного методу пошиття чоловічого одягу без примірок, відомий дизайнер, один із найкрупніших виробників класичного одягу в Україні. Закінчив в 1972 р. Київський технологічний інститут легкої промисловості. З 1980 р. - кандидат технічних наук, з 1985 р. - доктор технічних наук.
В 1985 р. стає керівником фірми "Мода і час"; концерн "Михаїл Воронін" очолює з 1994 р. Автор 35 винаходів, що впроваджуються як у нас, так і за кордоном. Більше ніж в 60 країнах світу відбувалися демонстрації його моделей на протязі 1964-1998 pp. В 1999 р. в номінації "Торгова марка року" стає "Людиною року-98". В 2000 р. отримує Золоту медаль і диплом лауреата премії "Незалежність-99". ВАТ КШФ "Желань" було збудовано французською фірмою в 1987 р. В 1997 р. проведено технічне переоснащення підприємства: установлено обладнання XXI в фірми "Indupress" (Германія). Це дало можливість обробляти тканини питомою вагою 160 г/м і більше, а також вперше в світі почати обробку та випуск екологічно чистих виробів.
Переоснащена система автоматизованого проектування розкрійного виробництва фірми "Lectra Systemes" (Франція), шо дало змогу значно розширити можливість моделювання і конструювання чоловічого і жіночого одягу. Інформаційна обробка здійснюється при допомозі локальної комп'ютерної мережі. Потужність виробництва - 250 тис. виробів на рік.
Фабрика випускає вироби по моделям і технологіям М.Вороніна, які відзначені міжнародними медалями: 1997 р. - І премія "Краща торгова марка" (Рим); 1998 р. -"Міжнародна золота зірка якості" Золота Арка Європи (Мадрид), 2000 - Платиновий приз якості (Нью-Йорк). Ми співробітничаємо з партнерами із США, Франції, Австрії.
Від початку утворення (1994 р.) ВАТ КШФ "Желань" до кредитів, займів, фінансової підтримки від державних та комерційних банків не зверталось.