Фонд Міжнародних Премій

International Awards Fund
     

Віктор Шмідт, президент концерну "Кіровоградбудінвест".

"...Мета життя - побудова громадського суспільства, підпорядкування влади потребам та інтересам простих людей, повернення їм віри у демократичні та національні цінності". Народився 28 вересня 1949 р. в м. Октябрьську, Башкірія.
Освіта вища, в 1980 р. закінчив Усть-каменогорський будівельно-дорожній інститут, в 2000 р. - Кіровоградський технічний університет. У навчальних закладах отримав спеціальності інженера-механіка та спеціаліста з бухгалтерського обліку та аудиту. З 1995 р. - доктор філософії, академік Міжнародної академії людини.
"Строкова та понадстрокова військова служба, майстер, начальник дільниці, директор, генеральний директор, президент будівельної компанії.
Позапартійний. Блоком політичних партій "Блок Ющенка "Наша Україна" був висунутий кандидатом в депутати по одномандатному виборчому округу № 99.
Найприємніше у роботі - введення нових виробничих потужностей, відкриття нових робочих місць, заселення новосельців у нові житлові будинки, збудовані нашим концерном; спілкування з людьми, можливість допомогти їм.
Мета життя - побудова громадського суспільства, підпорядкування влади потребам та інтересам простих людей, повернення їм віри у демократичні та національні цінності.
В людях ціную чесність, порядність, відкритість, ініціативність, інтелект.
Мій життєвий принцип: оптимізм, активність, віра в людей праці, робота заради добробуту нації.
Моя родина - це самодостатні, розумні, порядні, помірковані та любимі мною люди.
Захоплення - кінологія, філософія, музика, книги. Люблю спілкуватися з онуком".
Нагороджений орденами Святого Князя Володимира ІІ та ІІІ ступенів, Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України. Лауреат Міжнародного рейтингу "Золота Фортуна". Президентом України присвоєно почесне звання "Заслужений будівельник України".

Керівника концерну "Кіровоградбудінвест" Віктора Шмідта удостоєно ордена Святого Миколи Чудотворця "За примноження добра на Землі". Нагороду віктор Шмідт отримав з рук Президента Фонду міжнародних премій Костянтина Бобрищева у Києві. З подробицями - кореспондент "Панорами": Про об’єктивність вибору свідчить той факт, що „за” нового кавалера повинні були проголосувати 19 знаних і шанованих людей з усього світу. Кіровоградець став 170-м кавалером ордена. Сама нагорода виготовлена із золота і срібла, а прикрашають її 48 діамантів – символи 48-и держав, почесним громадянином яких і став орденоносець. В Україні таку нагороду свого часу отримали академік Борис Патон і співачка Софія Ротару. Серед кавалерів ордена – маестро Раймонд Паулс, Папа Римський Іоан Павло другий, акторка Софі Лорен і сатирик Михайло Жванецький.