Фонд Міжнародних Премій

International Awards Fund
     

Зіновій Пастернак, голова правління державної холдингової компанії ВАТ "Краснолиманська".

- генеральний директор ДХК «Краснолиманська»
Державна холдингова компанія «Краснолиманська» виробляє енергетичне і коксівне паливо дуже високої якості. За рівнем видобутку, продуктивності праці, за розміром середньої заробітної плати «Краснолиманська» є однією з кращих вугільних компаній у системі Мінпаливенерго.
Краснолиманці використовують вітчизняне обладнання. На комплексі ЗКД-90, виготовленому Дружківським машинобудівним заводом, протягом минулого року бригада першого в галузі Героя України Михайла Гордовенка видобула з однієї лави 1,3 млн. тонн вугілля.

 

І виробничими успіхами, і економічним зростанням, і значним ефектом від технічного переозброєння, і продуманою стратегією розвитку, завдяки якій шахта з неперспективних перетворилася на робочу ще як мінімум на чверть століття, — усім цим колектив краснолиманців завдячує працьовитій і принциповій людині - Зіновію Пастернаку.


І слава краснолиманців, добута тяжкою сумлінною працею, цілком заслужена, адже тут не випрошують у держави чергову фінансову підтримку, а творчо вдосконалюють систему виробництва та реалізації продукції, досягаючи справді видатних результатів. За трудові досягнення та благодійну діяльність нагороджений орденом Миколи Чудотворця „За примноження добра на Землі” від Фонду Міжнародних Премій”.