Фонд Міжнародних Премій

International Awards Fund
     

МИРОН КОСТІВ, Голова Наглядової ради ВАТ "Іскра", яке в 2002 році увійшло до десятки найпотужніших електротехнічних підприємств Європи.

Народився 17 серпня 1967 року у м. Львові. Саме цього року було засновано й підприємство "Іскра", з яким на життєвій дорозі тісно пов'язала доля М.А. Костіва.
У 1991 р. Мирон Андрійович закінчив Львівський тор­гово-економічний інститут за спеціальністю "Організація механічної обробки економічної інформації" та здобув фах інженера-економіста.
З 1993 р. по 1996 р. навчався в аспірантурі, а згодом викладав у Львівській комерційній академії.
Протягом 1995-1999 рр. працював аудитором, а потім генеральним директором аудиторської фірми "Укр-ЗахщАудит".
У 1999 р. почав працювати на заводі "Іскра" на посаді фінансового директора.
За два роки, завдяки зусиллям тоді ще фінансового ди­ректора Мирона Андрійовича Костіва та оновленої ко­манди менеджерів, "Іскра" стала фінансове стійким підприємством з дуже високою ліквідністю активів. Це було повне фінансове оздоровлення компанії.
З 2001 р. Мирон Андрійович - голова правління - гене­ральний директор відкритого акціонерного товариства "Іскра". Під керівництвом Мирона Костіва разом з ко­мандою менеджерів-професіоналів досягло чимало: сьо­годні це єдина в Україні потужна світлотехнічна ком­панія, яка має повний цикл виробництва - від власних наукових розробок до виготовлення компонентів та го­тової продукції високої якості.
31 січня 2004 року відбулись загальні збори акціонерів ВАТ "Іскра".
Під час розгляду питання про вибори до Наглядової ради підприємства акціонери ВАТ "Іскра" проголосували за обрання її нового складу, до якого увійшов Мирон Андрійович Костів. Згодом його було обрано головою Наглядової ради ВАТ "Іскра", що є закономірністю роз­витку товариства.
Товарний асортимент підприємства охоплює лампи спеціального та загального призначення (понад 280 видів), кварцево-галогенні, мініатюрні, автомобільні, компактні люмінесцентні, натрієві та ртутні лампи.
Досягненнями товариства пишається його молодий і завзятий керівник. Адже трохи за тридцять - це прекрас­ний вік, коли молоді сили і чималий досвід, органічно поєднуючись, створюють безмежний потенціал для твор­чих пошуків і постійних звершень, нових досягнень та й просто насиченого повноцінного життя.