Фонд Міжнародних Премій

International Awards Fund
     

Володимир Гісем, генеральний директор корпорації "Закарпатсадвінпром", директор ОП "Ужгородський коньячний завод";

Голова ради, генеральний директор корпорації "Закарпатсадвинпром". Директор ОП "Ужгородський коньячний завод".
Народився 29 вересня 1949 року в с. Голубине Сва-лявського району Закарпатської області.
У 1979 р. закінчив Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова, за фахом -інженер-технолог. Трудову діяльність розпочав у 1968 р. виноробом винрадгоспу імені Шевченка Виноградівського району Закарпатської області.
Нагороджений орденом Святого князя Володимира IV ступеня, срібним орденом "Слава на вірність Вітчизні", за багатолітню благодійну діяльність і меценатство - міжнародним орденом Святого Миколи Чудотворця "За примноження добра на землі", а також грамотою Верховної Ради України і Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.
Одружений. Має сина і доньку.
Орендне підприємство "Ужгородський коньячний завод" і його продукція настільки тісно пов'язані з особою директора, що в народі ужгородські коньяки прозвали "краплями Гісема". За участю та під безпосереднім керівництвом В.В. Гісема створено і налагоджено виробництво марочного коньяку "Ужгород" та коньяку "Закарпатський".
Розвиток коньячного виробництва у Закарпатті розпочався з березня 1959 року. Нині орендне підприємство "Ужгородський коньячний завод" - один з лідерів коньячного виробництва в Україні. Той, хто хоча б один раз скуштував ужгородські коньяки шоколадно-ванільних тонів із м'яким смаком та неповторним букетом, в якому злилися аромати золотистого виноградного грона та осіннього дубового лісу, назавжди залишиться їх прихильником.
Ужгородські коньяки, що випускаються під торговельною маркою "Тиса", є незмінними учасниками численних професійних конкурсів, спеціалізованих виставок, ярмарків алкогольної продукції чи презентацій. Смакують ужгородські коньяки в Адміністрації Президента України, у Верховній Раді та Кабінеті Міністрів України. У конкурентній боротьбі з іншими вітчизняними виробниками коньячної продукції Ужгородський завод рік за роком виграє тендери на поставку коньяку в установи Міністерства закордонних справ. Тож, під час дипломатичних прийомів у посольствах та консульських установах, що знаходяться у більшості країн світу, подають закарпатські марочні коньяки як одне з досягнень української харчової промисловості.
Стабільність, висока якість марочних коньяків "Тиса", "Карпати", "Ужгород" та ординарних "Закарпатський", "П'ять зірок", "Три зірки", які виробляються за класичною технологією, із натуральних, екологічно чистих, найкращих вітчизняних виноматеріалів, забезпечили їх визнання серед спеціалістів і споживачів на українському ринку та за кордоном.
Ужгородські коньяки нагороджені "Золотим призом за якість" (Франція, 1997 p.), кубком "За вищу якість" (Україна, 2003 р.) та міжнародним призом "Європейська якість" (Великобританія, 2003 p.). Загалом продукція Ужгородського коньячного заводу нагороджена 60 медалями, з яких 34 золотих, 20 срібних та гран-прі (Росія, 2003 p.).
Корпорація "Закарпатсадвинпром"
Закарпаття є одним із п'яти регіонів України, де культивується виноград, існують вікові традиції виноградарства і виноробства, працюють чудові люди, справжні майстри своєї справи, якими пишається закарпатська земля.
У 1997 р. створено корпорацію "Закарпатсадвинпром". Генеральним директором корпорації був обраний Гісем Володимир Васильович - господарник, для якого виноградарство і виноробство не просто професія, а покликання, якому він присвятив усе своє життя. Під керівництвом та за особистою участю В.В. Гісема проведено низку структурних змін у діяльності галузі, визначені пріоритетні напрями розвитку виноградарства і виноробства на перспективу, розширення надійної сировинної бази. Проводиться цілеспрямована робота з відродження виноградного та плодово-ягідного розсадництва. Нині до складу корпорації входять 25 господарств і підприємств області.