Фонд Міжнародних Премій

International Awards Fund
     

Петро Гасюк - Голова Чернівецької обласної організації ВО „Батьківщина”.

Петро Гасюк - Голова Чернівецької обласної організації ВО „Батьківщина”
Народився 30 січня 1951 року в селищі Дормидонтівка Хабаровського краю в сім`ї репресованих. Закінчив історичний факультет Чернівецького університету. Трудову діяльність розпочав викладачем історії у Чернівецькому технікумі та Київському філіалі торгово-економічного інституту. Понад шість років був директором середньої школи. З 1992 по 1998 роки працює у обласній державній адміністрації на посадах начальника управління з питань національностей та міжнародних зв`язків, а пізніше – заступником голови обласної державної адміністрації з політико-правових питань. Обирався депутатом обласної та міської рад. Неодноразово приймав участь у міжнародних наукових конгресах в Австрії, Німеччині, Польщі з міжнаціональних проблем.
Делегат І установчого з’їзду партії, з липня 1999 року беззмінно очолює обласну партійну організацію. Працьовитий і вимогливий керівник. Весь свій практичний досвід і знання віддає справі розбудови партійної організації області, її організаційно-політичному зміцненню та ідейному згуртуванню.
Урочиста процедура нагородження Петра Гацюка відбулася під час конкурсу „Міні-топ-модель Буковини – 2006”, який був організований дитячою модельною агенцією „Step by step” за підтримки Блоку Юлії Тимошенко.
Орден Миколи Чудотворця - це найвища нагорода Фонду Міжнародних премій, якої удостоєні всього 182 особи з більш ніж 40 країн світу. Таким орденом нагороджені насправді видатні особистості сучасності: Мати Тереза, Папа Римський Іван Павло ІІ, академік Микола Амосов. Зрештою, таким орденом нагороджена Юлія Володимирівна Тимошенко. На ордені – напис: „За примноження добра на землі”. Голова обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина» Петро Гацюк удостоєний цієї нагороди за свою велику доброчинну діяльність та утвердження духовності, повагу до загальнолюдських цінностей, високу порядність та постійну турботу про малоімущих. Орден вручив Президент Фонду Міжнародних премій Костянтин Бобрищев, який зазначив, що 19 членів Фонду, які приймають рішення про присвоєння цієї нагороди, були одностайними, вивчивши діяльність Петра Гацюка: він того гідний.
Слова київського гостя підтвердили і чернівчани, які знають Петра Петровича багато років: міський голова Чернівців Микола Федорук (привітав орденоносця і подарував йому статуетку святого Миколая Чудотворця) і настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви отець Валерій Сиротюк (також дуже тепло відгукнувся про нагородженого, подарував ікону і вервицю).
Петро Гацюк подякував за нагороду, подарунки і теплі слова, з властивою йому скромністю зауваживши: „Мені здається, що стільки добрих слів одна людина просто не може заслужити”.
До речі, спонсорами видовищного конкурсу „Міні-топ-модель Буковини – 2006”виступили кандидати в депутати Чернівецької міської ради Іван Рибак (фірма „Нью віст”), Іван Боднар („Пелопоннес”), Василь Каглянчук (ВАТ ПМК-76), Анатолій Чесанов (розважальний комплекс „Сорбонна”), Олег Оховський („Наша Ряба”) і Михайло Гросу. Учасниці конкурсу – дівчатка від 5 до 13 років - демонстрували глядачам оригінальне вбрання: стилізовані під національний стиль костюми, вишукані „принцесівські” сукні, а також змагались у гострому розумі та почутті стилю. Між конкурсами публіку тішили юні зірки чернівецької і столичної сцени, а найприємнішим подарунком для глядачів став виступ нашої землячки (тепер вона також киянка) Аліни Гросу з шоу-балетом „Ва-банк”.
Володаркам Гран-прі у трьох вікових номінаціях від себе особисто вручив призи – телевізори - кандидат у народні депутати України, голова обласної організації політичної партії ВО „Батьківщина” Петро Гацюк.