Фонд Міжнародних Премій

International Awards Fund
     

Михайло Бородюк, голова правління ЗАТ "Тернопільська меблева фабрика";

Голова правління ЗАТ "Тернопільська меблева фабрика", член асоціації "Меблі-деревпром".
Нагороджений міжнародним орденом Миколи Чудотворця, грамотами Українського союзу промисловців і підприємців.
Народився 7 березня 1945 року в с. Мша-нець Зборівського району Тернопільської області. У 1968 р. - закінчив Львівський лісотехнічний інститут. Як молодий спеціаліст був направлений на роботу у Читинську область на Петровськ-Забайкальський лісокомбінат. У 25 років -призначений головним інженером лісокомбінату. На цій посаді перебував до 1974 р.
Одружений, разом
з дружиною Тетяною Семенівною виховують двох доньок.
У 1975 р. - переїхав у місто Тернопіль, де працював начальником Тернопільського меблевого цеху, який з 1990 р. перейменований у Тернопільську меблеву фабрику.

 

У 1990 р. обраний головою правління Тернопільської меблевої фабрики.
Профіль виробництва фабрики поступово змінюються: від стандартних меблів з ДСП - до ексклюзивних меблів на замовлення з деревини цінних порід з різьбою і позолотою по дереву. На матеріал для виробництва кухонь спочатку використовувалися бук, вільха, сосна, ясен, дуб. Згодом, враховуючи побажання замовників, виробники поступово відходять від цих порід і працюють практично тільки з дубом європейським та американським.Перше серед меблевих підприємств України, підприємство ЗАТ "Тернопільська меблева фабрика" продає свою продукцію в арабські країни.
У 1998 р. в Амані, столиці Йорданії, відкритий меблевий магазин "Українська кухня", який реалізує виключно вироби фабрики.

 

 

 

 

З 2000 р. фабрика виставляє свою продукцію на українських та міжнародних виставках меблів і неодноразово завойовує на ній призові місця (спальня виробництва ЗАТ "Тернопільська меблева фабрика" визнана кращою спальнею в Україні). Асортимент меблів постійно розширюється. Вся продукція фабрики з багатим оздобленням, різьбою по дереву, вітражами, елементами позолоти.