Фонд Міжнародних Премій

International Awards Fund
     

Віталій Білоножко, народний артист України, лауреат міжнародних конкурсів;

Народився 11 червня 1953 р.
Під час служби в армії був учасником Ансамблю пісні і танцю Київського військового округу, згодом став солістом Чернігівської філармонії, навчався на вечірньому в Київській консерваторії (клас Костянтина Огнєвого) та був актором Театру естради.
З 1981 року він соліст Держтелерадіо України.
Першими піснями записаними Білоножком на радіо стали твори Максима Дунаєвського «Все пройдет» та «Городские цветы». І ще довгий час творчість Віталія була вторинною - він виконував пісні вже кимось до нього співані. Та це не завадило його популярності - красивий голос та імідж зробили свою справу.
Згодом Білоножко знайшов собі постійних авторів - Олександра Злотника (пісні «Возвращайся сюда», «Там де двоє зустрічаються», «Затанцую тебя», «Кто ты такой?», «Тайфун по имени Катя», «Старая дача», «Чарівниця», «Шануймо любов») та Євгена Осадчого («Ти - земле моя», «Твоє ім’я», «А була любов», «Не лукав», «Боже, дай Україні волю»).
В 1994 році фірма «НАК» випустила дві компакт-касетки під спільною назвою «Ярмарок», через рік - «Яблуневий туман», на яких зібрані останні на той час записи Білоножка.
Відтоді ж Віталій почав концертувати разом зі своєю дружиною Світланою, колишньою солісткою оперети та екс-диктором УТ-1. Паралельно він викладає в Київському державному університету культури і мистецтв - доцент кафедри естрадного співу.
В грудні 1995-го Віталію Білоножку присвоєне звання Народного артиста України, через 4 роки таке саме звання присвоєне і Світлані.