Фонд Міжнародних Премій

International Awards Fund
     

Валерій Бажов, заслужений працівник переробної промисловості України, генеральний директор АТ «Миколаївський пивзавод «Янтар».

ВАЛЕРІЙ БАЖОВ
голова правління — генеральний директор ВАТ «Миколаївський пивзавод «Янтар»
Сторінка успіху для Миколаївського пивзаводу «Янтар» розпочалася з приходом нового керівника, досвідченого фахівця пивоваріння, справжнього лідера Валерія Бажова. У 1994 році його обрали головою правління і генеральним директором. Розуміючи, що власними силами акціонери не зможуть профінансувати весь комплекс робіт з технічного переозброєння підприємства, а без цього не вдасться вийти на світовий рівень якості продукції і забезпечити її конкурентоспроможність, Валерій Бажов зумів знайти закордонних інвесторів, переконати їх у надійності вкладень і у найкоротші строки, без зупинки підприємства модернізувати виробництво. Миколаївці придбали і змонтували найсучасніше устаткування кращих виробників Європи.
Ретельно добираючи кадри, генеральний директор створив дієвий колектив фахівців, поступово сформувалася розгалужена мережа збуту продукції. Пиво «Янтар» дедалі частіше посідає перші місця на всеукраїнських і міжнародних виставках та конкурсах. Всього в активі Миколаївського пивзаводу 19 золотих, ІЗсрібнихіІОбронзових медалей.
За визначні досягнення в організації виробництва Валерія Бажова відзначено орденом «Слава на вірність Вітчизні» III ступеня, кавалер ордену Миколи Чудотворця „За примноження добра на Землі”.